Topli poletni dnevi so ravno pravi za prireditve na prostem. Ena takih je bila odprtje učilnice na prostem ter eko vrta pri osnovni šoli Bizeljsko.
Pred koncem šolskega leta so učitelji z učenci ter vzgojiteljice vrtca s svojimi varovanci pripravili nadvse všečen kulturni program, ki je obsegal glasbene točke, plesni nastop pa tudi skeč na temo učenja v učilnici pod soncem. Sledile so še zahvale vsem, ki so sodelovali pri izvedbi projekta. V učilnico pod soncem vodijo, za Bizeljsko značilna, sončna vrata pred katerimi se je odvilo simbolično odprtje, ki sta ga z rezanjem traku opravila podžupan občine Brežice Bogdan Palovšnik in ravnatelj Aljaž Božič ob nekaterih najbolj zaslužnih učencih.
V prijetnem okolju šole v senci tulipanovcev se je nadaljevalo druženje ob bogato obloženih mizah.
Lea Babič
-66x66.jpg)
-66x66.jpg)
-66x66.jpg)