Športno društvo Bizeljsko je tudi letos kot veleva več kot 30 letna tradicija, organiziralo Krajevni turnir v malem nogometu. Na letošnjem izdanju je bilo prisotnih pet ekip, kar je manj kot v navadi, ampak razlog za to so bile številne poškodbe pri igralcih, ki se sicer vsakoletno udeležijo tega turnirja. Tako smo prvič videli ustanovljeno ekipo Spodnje Sokle, ki je združevala krajane Brezovice, Nove vasi in Gregovc.Njihov debitantski nastop je prinesel 3. mesto in tako želeni pokal. Na drugo mesto so se uvrstili mladi Bizelanci, na prvo stopničko pa se je po dveletnem premoru zopet zavihtela ekipa Stare vasi. Spregledati ne gre najstarejše ekipe Bizeljsko veterani, kateri so za las zgrešili 3. mesto in tako končali kot 4. uvrščeni, ter najmlajše ekipe, ki je že nakazala potencijal, da bo čez par let letošnje 5. mesto zamenjalo za najvišjo stopničko. Se vidimo drugo leto.